Bir Avuç Deniz

Bir Avuç Deniz Fragman sayfasına git
  • Currently 4.52/10

4.5/10
31 oy

Vizyon Tarihi :
11 Mart 2011
Süresi :
117 dak.
Yönetmen :
Leyla Yılmaz
Senaryo :
Leyla Yılmaz
Yapımcı :
Ateş Ilyas Başsoy
Görüntü yön. :
Torben Forsberg
Oyuncular :
Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç, Ayda Aksel, Can Gürzap, Tuğrul Tülek, Zeynep özder, Ahu Yağtu
Filmin Özeti
Uzun yıllar Amerika'da okuyan ve çalışan Mert şirketin Türkiye yöneticisi olmak üzere İstanbul'a döner. Burada arkadaşı Bora ve Bora'nın eşi Aylin ile birlikte bir tekne turuna çıkar. Geziye Göcek'te, Mert'in kız arkadaşı Dilek katılır. Grup keyifli bir tatil geçirirken bir gün teknelerine İstanbul'un en varlıklı ailelerinden birinin kızı olan Deniz (Berrak Tüzünataç) gelir.

Deniz'in alaycı ve pervasız havası Mert'i etkiler. O güne dek hep yapması gerekeni yapan, ailesinin çizdiği rotada giden Mert, kendini sorgulamaya başlar. Bir avuç denizin gerçekten de bir deniz olup olmadığını öğrenmek için, önünde uzun bir yolculuk vardır.
Yorumlar
ulpi
Zengin bir ailenin oğlunun, ailesinin onun için çizdiği yoldan ayrılacak mı ayrılmayacak mı hikayesi. Bunu yaptıracak olanınsa aşk olduğunu biliyoruz. Asla kaçırmayından ziyade İzlenilebilecek bir film olmuş gibi. Çünkü bizim insanımız bu zenginliği değil Kemal Sunal filmlerinin de bize gösterdiği ve göstermeye de devam ettiği yoksulluğu yaşıyor. Onun için yabancı oldukları konular ama ilgi de uyandırabilir çünkü insan çoğu zaman kendinde olmayanı ister. Bunu bize filmin gişesi söyleyecek...
1

Yorum yaz kazan

Filmlere yorum yaz süprizleri yakala!

Vizyondaki filmler'e yorum yazan kullanıcılarımızı yakın bir zaman sonra çok büyük süprizler bekliyor.

Nelermi? sinema biletleri, film tişörtleri ve daha neler neler sende şimdi üye ol ve bu fırsatları yakalama şansı için sevdiğin filmlere yorum yazmaya başla.


Şimdi üye ol