The Kingdom

Krallık

The Kingdom Fragman sayfasına git
  • Currently 5.00/10

5.0/10
6 oy

Vizyon Tarihi :
02 Kasım 2007
Yönetmen :
Peter Berg
Senaryo :
Matthew Michael Carnahan
Görüntü yön. :
Mauro Fiore
Oyuncular :
Jamie Foxx (Ronald Fluery) , Jennifer Garner (Janet Mayes) , Jason Bateman (Adam Leavitt) , Chris Cooper (Grant Sykes) , Ali Suliman (Sgt Haytham)
Filmin Özeti
Suudi Arabistan' ın başkenti Riyad'da masum Amerikalı sivillerin hayatına mal olan bombalı saldırının ardından FBI harekete geçer. Saldırının sorumlularını bulmak için ülkeye özel bir ekip gönderilmesi için karar alırlar. Ajan Ronald Fluery hayatının en zor görevinde en çok güvendiği ajanları yanına alarak olayların içine dalar. Fakat Riyad'a vardıklarında kendilerini hiç beklemedikleri bir ortamın içinde bulurlar. Suudi’ler olayı bir iç mesele olarak görür ve ajanların varlıklarından hoşnutsuzdur. Her şey ters giderken onlara bir Suudi bir subay Al-Gazi yardım eder ve düşman kuvvetlerini çökertmek için gerekli hazırlıklar başlar. Yönetmenliğini Peter Berg'in imza attığı dram türündeki filmin başrol oyuncuları ise Jamie Fox, Jennifer Garner, Chris Cooper.
Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz kazan

Filmlere yorum yaz süprizleri yakala!

Vizyondaki filmler'e yorum yazan kullanıcılarımızı yakın bir zaman sonra çok büyük süprizler bekliyor.

Nelermi? sinema biletleri, film tişörtleri ve daha neler neler sende şimdi üye ol ve bu fırsatları yakalama şansı için sevdiğin filmlere yorum yazmaya başla.


Şimdi üye ol