Atonemend

Kefaret

Atonemend Fragman sayfasına git
  • Currently 5.00/10

5.0/10
6 oy

Vizyon Tarihi :
26 Ekim 2007
Yönetmen :
Joe Wright
Senaryo :
Christopher Hampton , Ian McEwan (Kitap)
Görüntü yön. :
Seamus McGarvey
Oyuncular :
Keira Knightley (Cecilia Tallis) , James McAvoy (Robbie Turner) , Romola Garai (Briony-18 yaşında) , Saoirse Ronan (Briony-13 yaşında) , Brenda Blethyn (Grace Turner) , Vanessa Redgrave (Yaşlı Briony) , Juno Temple (Lola) , Michelle Duncan (Fiona)
Filmin Özeti
Briony, Robie’ye deliler gibi aşıktır. Oysa Robie’nin gönlü Briony’nin ablası Cecillia’dadır. Aşıklar birbirlerine açıldıkları an Briony bir kıskançlık nöbetine girer ve Robie’yi işlemediği bir cinayetin zanlısı konumuna getirir. Bunun için yalancı tanıklık bile yapar ve Robie hapse girer. Bundan sonra bu üçlünün hayatı kökten değişir. Briony’nin ise tek bir amacı vardır hayatta, yaptığı vahim hatayı affettirmek. Yönetmen Joe Wright Pride and Prejudice’ten sonra bir kez daha bir edebiyat uyarlamasıyla başarılı bir filme imza atıyor. Romantik- dram türündeki filmin başrol oyuncuları ise etkileyici güzellikteki Keira Knightley ve İskoçyanın Son Kralı filminden tanıdığımız James Mcavoy.
Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz kazan

Filmlere yorum yaz süprizleri yakala!

Vizyondaki filmler'e yorum yazan kullanıcılarımızı yakın bir zaman sonra çok büyük süprizler bekliyor.

Nelermi? sinema biletleri, film tişörtleri ve daha neler neler sende şimdi üye ol ve bu fırsatları yakalama şansı için sevdiğin filmlere yorum yazmaya başla.


Şimdi üye ol