Finding Neverlend

Düşler Ülkesi

Finding Neverlend Fragman sayfasına git
  • Currently 5.00/10

5.0/10
1 oy

Vizyon Tarihi :
18 Şubat 2005
Yönetmen :
Marc Forster
Tür:
Senaryo :
Allan Knee , David Magee
Görüntü yön. :
Roberto Schaefer
Oyuncular :
Johnny Depp (Sör J. M. Barrie) , Kate Winslet (Sylvia Llewelyn Davies) , Julie Christie (Emma du Maurier) , Radha Mitchell (Mary Ansell Barrie) , Dustin Hoffman (Charles Frohman) , Freddie Highmore (Peter Llewelyn Davies) , Joe Prospero (Jack Llewelyn Davies) , Nick Roud (George Llewelyn Davies) , Luke Spill (Michael Llewelyn Davies) , Ian Hart (Sör Arthur Conan Doyle) , Kelly MacDonald (Peter Pan)
Filmin Özeti
Bir parkta bir kadın ve onun 4 çoğuyla tanılan James onlarla birlikte olan ilişkisininverdiği fikirle yazdığı hikaye onu bir anda Peter Pan’ın yaratıcısı yapar. James Barrie’nin gerçek hayat hikayesinden uyarlanan film Marc Foster yönetiminde ve filmde başrol görevini üstlenen Jonny Deep, kate Winslet de oyunculuklarıyla dikkat çekici.
Yorumlar
madthief
kaç kere izledim yine izlerim bir kere johny deep var adamın oyunculuğu yeter insanın hayal gücünü genişletiyor bence film listenize eklenmesi gereken bi film
1

Yorum yaz kazan

Filmlere yorum yaz süprizleri yakala!

Vizyondaki filmler'e yorum yazan kullanıcılarımızı yakın bir zaman sonra çok büyük süprizler bekliyor.

Nelermi? sinema biletleri, film tişörtleri ve daha neler neler sende şimdi üye ol ve bu fırsatları yakalama şansı için sevdiğin filmlere yorum yazmaya başla.


Şimdi üye ol