Kontes

The Countess

Kontes Fragman sayfasına git
  • Currently 4.69/10

4.7/10
35 oy

Vizyon Tarihi :
31 Temmuz 2009
Süresi :
98 dak.
Yönetmen :
Julie Delpy
Senaryo :
Julie Delpy
Görüntü yön. :
Martin Ruhe
Oyuncular :
Daniel Brühl, Julie Delpy, Jeanette Hain, Anamaria Marinca, Andi Gatjen, André Hennicke, Armin Sauer, Jestus Kammerer, Robert Lyons, William Hunt
Filmin Özeti

Kontes Bathory, 14 yaşında iken saygın bir lord ile evlendirilir. Dönemin en güzel, akıllı ve güçlü kadını olarak anılan kontes, erkeklerin sözünün geçtiği bir dünyaya başkaldıran bir kadın olarak öne çıktı. Bir davette kendinden oldukça genç olan Istvan?a aşık olur ve tutku dolu bir aşk yaşarlar. 

Fakat Istvan?ın babası Kont Thurzo bu ilişkiyi onaylamaz ve oğlunu Kontes Bathory'den ayırmak için hain planlar yapar. Kontesi, yaşı büyük olduğu için oğlu tarafından sevilemeyeceğine inandırır ve Kontes sonunda ancak bakirelerin kanıyla yıkanarak genç kalabileceğine inanmaya başlar. Bir sürü bakire kadın kaleye getirilir ve bir daha da oradan çıkamazlar.

Kontes, aşkı yüzünden herşeyi göze alan, takıntılı ve hatta deli bir kadına dönüşür. Kont Thurzo tarafından kurulan politik bir komplonun kurbanı olduğunu fark ettiğinde ise artık çok geçtir.

Yorumlar
ebruşkaa
çoooooook manyak bi filme benziyo. bence izlemeye değer... vizyona girmiş ama 'izledim' diyeni hiç duymadım....... izleyen biri varsa yorumlarını duymak isterim.... bende en kısa zamanda izlemeyi düşünüyorummmmm. herkese slmm.
melek merve
film çok güzel fakat sadece 2 sinemada gösterimde ve bana çok uzak yerler.merak ediyorum nıye her sinemada yok :(
az_1111
walla konulu güzel bir filme benzio.hoşuma giitti izlemeye değer...
tavananna
güzel bişiye benzio "koku" filmini andırdı bana giden arkadaslardan yorum bekliyore..
1

Yorum yaz kazan

Filmlere yorum yaz süprizleri yakala!

Vizyondaki filmler'e yorum yazan kullanıcılarımızı yakın bir zaman sonra çok büyük süprizler bekliyor.

Nelermi? sinema biletleri, film tişörtleri ve daha neler neler sende şimdi üye ol ve bu fırsatları yakalama şansı için sevdiğin filmlere yorum yazmaya başla.


Şimdi üye ol