Garfield Süper Kahraman

Garfield’s Pet Force

Garfield Süper Kahraman Fragman sayfasına git
  • Currently 4.40/10

4.4/10
45 oy

Vizyon Tarihi :
29 Ocak 2010
Süresi :
73 dak.
Yönetmen :
Kyung Ho Lee, Mark A.Z. Dippé
Senaryo :
Jim Davis, Domonic Muir
Oyuncular :
Seslendirenler : Okan Bayülgen, Köksal Engür, Mazlum Kiper, Ziya Kürküt, Belit Özükan, Atilla Şendil, Nilgün Kasapbaşoğlu, Şebnem Ünaldı, Ali Gül, Dündar Müftüoğlu, Frank Welker, Funda Kıpçak, Süha çalkivik
Filmin Özeti

Dünyada hiçbir şey Garfield’ın yemeden başka bir şeye kalkışmasını sağlayamaz, ta ki süper kedi Garzooka Çizgi Roman evreninden Karikatür Dünyası’na ürkütücü haberlerle birlikte düşene kadar. Süper kötü Vetvix barışçıl Dorkon gezegenine saldırmış, hem Çizgi Roman hem de Karikatür evrenini işgal etmesine yardımcı olacak bir icadı çalmıştır.

İcat ne mi? Altı üstü bir molekül karıştırma aleti, herhangi iki nesnenin, hatta insanların moleküllerini birbirine karıştırabilen bir alettir bu! Ve bu silahla vurulanlar, Molkar Silahı’nı ateşleyenin kontrolü altına girmektedir. Ama Molkar Silahı için gerekli gücü sağlayabilmesi için, Vetvix Garzooka’nın büyük bir akıllılık ederek çaldığı ve Karikatür Dünyası’na kaçırdığı Klopman Kristali’ne ihtiyaç duymaktadır. Vetvix öfkeden kudurmuş bir halde Garzooka’yı aramaktadır ve bu kristali ele geçirirse, Garfield yaşadıkları dünyayı kurtarmak adına verilecek bir savaşta kendisinin süper kahraman emsali olan Garzooka’ya katılma iradesini ve azmini göstermek zorundadır.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz kazan

Filmlere yorum yaz süprizleri yakala!

Vizyondaki filmler'e yorum yazan kullanıcılarımızı yakın bir zaman sonra çok büyük süprizler bekliyor.

Nelermi? sinema biletleri, film tişörtleri ve daha neler neler sende şimdi üye ol ve bu fırsatları yakalama şansı için sevdiğin filmlere yorum yazmaya başla.


Şimdi üye ol