Herkesin Keyfi Yerinde

Everybody's Fine

Herkesin Keyfi Yerinde Fragman sayfasına git
  • Currently 4.46/10

4.5/10
13 oy

Vizyon Tarihi :
05 Şubat 2010
Süresi :
100 dak.
Yönetmen :
Kirk Jones
Senaryo :
Giuseppe Tornatore, Tonino Guerra, Massimo De Rita, Kirk Jones
Görüntü yön. :
Henry Braham
Oyuncular :
Drew Barrymore, Robert De Niro, Kate Beckinsale, Sam Rockwell, Seamus Davey-Fitzpatrick, Melissa Leo, Katherine Moennig, Lily Mo Sheen, Ray Reynolds, Angelina Aucello, Ben Schwartz, Brendan Sexton III, Chandler Frantz, Cheryl Woolsey, Debargo Sanyal, E.j. Carroll, Gail Bugeja, Giovanni Roselli, Jay Ferraro, Kelly Mcandrew, Ken Wharton, Ken Sladyk, Lou Carbonneau, Lucian Maisel, Mackenzie Milone, Mandell Butler, Marty Garcia, Peter Conboy, Quarles Antoine, Richard Shankman, Robert Niebrzydowski, Stephanie Scionti, Steve Antonucci, Tom Feige
Filmin Özeti

Frank Goode,karısının ölümünün ardından daha da içine kapanarak dört çocuğunu fazlasıyla ihmal etmiştir.Çocuklarıyla ilişkisinin koptuğunu farkeden Frank, onlarla tekrar iyi ilişkiler kurabilmek için çocuklarıyla biraraya gelmeye karar verir.

Frank'in çocuklarıyla olan ilişkisinde farkettiği tek şey: onunla daha dürüst, daha sık konuşmaya başlamalarını istiyorsa ve iyi haberlerin yanı sıra kötü haberleri de paylaşmalarını istiyorsa, kendini değiştirmeye başlaması gerekmektedir.

Yorumlar

İlk yorumu siz yapın!

Yorum yaz kazan

Filmlere yorum yaz süprizleri yakala!

Vizyondaki filmler'e yorum yazan kullanıcılarımızı yakın bir zaman sonra çok büyük süprizler bekliyor.

Nelermi? sinema biletleri, film tişörtleri ve daha neler neler sende şimdi üye ol ve bu fırsatları yakalama şansı için sevdiğin filmlere yorum yazmaya başla.


Şimdi üye ol