Kader Ajanları Fragmanı
The Adjustment Bureau Fragmanı
  • Currently 4.76/10

4.8/10
17 oy

Filmin Özeti
Kaderimizi biz mi kontrol ediyoruz, yoksa görünmez güçler mi bizi idare ediyor ? Matt Damon, gerilim filmi The Adjustment Bureau’da Kader’in onun için plânlarını görür ve başka bir şey istediğini fark eder. Bunu elde etmek için de, hayatı boyunca sevdiği tek kadını günümüz New York caddelerinin her yerinde kovalaması gerekir.

Amerika Birleşik Devletleri senatosuna girmek üzere olan, hırslı politikacı David Norris (Damon) daha önce tanıdığı hiçbir kadına benzemeyen, güzel modern balerin Elise Sellas’la (Emily Blunt) tanışır. Tam ona âşık olmaya başladığını fark ettiği an, gizemli adamlar çifti ayırmak için karşılarına çıkar.

Bu adamlar sahip oldukları güçle, David ve Elisa’nın bir araya gelmesine engel olmak için, ellerinden geleni yapacaklardır. Bu yoğun engellemeler karşısında, David ya Elise’nın peşini bırakıp daha önce kendisi için çizilmiş yoldan gidecek… ya da Kader’e karşı gelmek için her şeyi tehlikeye atıp onunla olacaktır.
Yorumlar
calamıty
Matt Damonun bu güne kadar beğenmediğim bir filmi yok. fragmanlarından gördüğüm kadarıyla The adjustment bureau da hayal kırıklığına uğratmayacağa benziyor.
1