Resident Evil : Son Bölüm'den Harika IMAX Posteri
Regal Cinemas, önümüzdeki haftalarda vizyona girecek Resident Evil: Son Bölüm (Resident Evil: Final Chapter)'dan yeni bir IMAX posteri yayınladı. Filmin posterinde "Her saltanat sona erer." yazıyor.
Resident Evil 5: İntikam filmindeki olayların hemen ardından, Alice, insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan sağ olarak kurtulan tek kişi olmuştır. Şimdi ise kabusun başladığı yer olan Racoon Şehri’ndeki Kovan’a geri dönmek zorundadır. Umbrella Şirketi ise, kıyametten kurtulan son kişileri de yok etmek amacıyla Racoon Şehri’nde güçlerini son kez toplamaktadır. Zamana karşı yarış içinde olan Alice, eski arkadaşları ile birlikte yeni mutant yaratıklara karşı da bir savaş verecektir. Bu Alice'in insanlığı kurtarmak için verdiği en zor mücadele olacaktır.
Sinema tarihinin uzun soluklu serilerinden Resident Evil'ın son devam filmi olan yapımın yönetmenliğini bir kez daha Paul W.S. Anderson üstlendi. Oyuncu kadrosunda ise Milla Jovovich, Ali Larter, Shawn Roberts, Ruby Rose, Eoin Macken, Rola, Lee Joon-Gi, William Levy ve Iain Glen yer alıyor.
 


 
Filmin detayları için tıklayınız.