Karanlığın Elli Tonu Filmi'nden Gala Fotoğrafları
Grinin Elli Tonu 'nun devam niteliğinde olan, serinin ikinci filmi, Karanlığın Elli Tonu  (Fifty Shades Darker)'nun galası yapıldı. Görkemli galada ünlüler şıklıklarıyla birbirleriyle yarıştı.
Filmin başrollerinde Jamie Dornan ve Dakota Johnson rol alırken, ikiliye  Kim Basinger, Marcia Gay Harden, Jennifer Ehle, Victor Rasuk, Luke Grimes, Rita Ora, Eloise Mumford, Max Martini ve Bella Heathcote eşlik ediyor. Erotik aşk hikayesi türündeki filmin yönetmenliğini James Foley üstleniyor.
Serinin ikinci filminde ilk filmden sonra Grey ile Anastasia arasında yaşananlar anlatılıyor. Grey, Anastasia tarafından terk edilmiştir ve kendisi onunla yeniden birlikte olmak istemektedir. Yeniden birlikte olmayı istemesinin sebebi ise daha önce hiçbir kadın tarafından bu denli reddedilmemiş olması ve muhteşem güçlü egosudur. Aynı zamanda da içten içe Anastasia’yı da sevmektedir. Anastasia da her ne kadar onu çok sevse de yaşadıklarından dolayı kararlarını verirken oldukça dikkatli davranmaya başlar. Bir süre sonra ikili yeniden bir araya gelirler ve ilişkilerine yeniden başlama kararı alırlar. Fakat bu ilişkilerinin başlangıcı gibi değil çok daha temkinli, anlaşmalı ve dürüst bir ilişki olacaktır. Grey’in geçmişte yaşamış olduğu oldukça karanlık sırları vardır. Anastasia ona karşı dürüst olması ve her şeyi anlatması karşılığında onunla yeniden birlikte olacağının sözünü alır. Bu söz karşılığında Grey ondan hiçbir şey saklamamalıdır. Böylece ikili oldukça sağlam bir ilişkinin başlangıcına imza atmış olurlar. Zaman geçtikçe ilişkileri çok daha iyi bir hal alır ve her ikisi de yaşadıkları hayattan oldukça memnunlardır. Fakat bu ikilinin bu denli mutlu olması Grey’in geçmişinden gelen tuhaf kişilerin dikkatini çekecektir. Grey’in geçmişi onun peşini bir türlü bırakmayacaktır. Onun karanlık geçmişi bu ilişkisinin normal bir şekilde devam etmesini oldukça zorlaştıracaktır.
Sevgililer gününü kutlamak için iyi bir fırsat olacak film, 10 Şubat 2017'de vizyona girecek.
Filmin detayları için tıklayınız.