Bir Kadının Seks Günlüğü

Diary Of A Sex Addict / Diario De Una Ninfómana

Bir Kadının Seks Günlüğü Fragman sayfasına git
  • Currently 4.49/10

4.5/10
407 oy

Vizyon Tarihi :
26 Haziran 2009
Süresi :
95 dk.
Yönetmen :
Christian Molina
Senaryo :
Valérie Tasso, Cuca Canals
Görüntü yön. :
Javier G. Salmones
Oyuncular :
Belén Fabra (Valére) , Leonardo Sbaraglia (Jaime) , Llum Barrera (Sonia) , Geraldine Chaplin (Abuela de Valére) , Ángela Molina (Cristina) , Pedro Gutiérrez (Hassan)
Filmin Özeti

Valérie Tasso?nun kendi hayatından esinlenerek yazdığı çok ses getiren romanından sinemaya uyarlanan filmde, Val adında iyi eğitimli, kariyer sahibi, çekici, duygusal ve genç bir kadının hayatını oldukça zorlaştıran bir bağımlılığı vardır. Bir nemfoman yani seks bağımlısı olan bu genç kadın doyumsuz cinsel açlığını gidermek için farklı insanlarla ilişki içine girer.


Val,yaşadığı sayısız seks deneyimleriyle ilgili duygularını ve samimi itiraflarını kişisel günlüğünde saklar. Kiminle ve ne zaman isterse birlikte olan bu genç kadın için seks bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Bir nemfoman oluşu  onu aşkın ve hayat kadınlığının en uç noktalarına götürür.

Yorumlar
ateşli ceylan
filim baştan sona kadar erotizim içeriyo ama konu itibariyle güzel bir filim özellikle sonunu çok iyi bağlamşlar izlediğiniz zaman emn olun sexe we hayata bakışınız değişecektir !
stern46
ya bu tür filmler çok tehlikeli vede aynı zamanda insanların yaşam tarzı tabikine,onun için her yetişkin insanın izlemesi gerekir...önemli olan burdaki sapıklıkları izlemek değil ordan çıkartılacak olan mesajlar...
1

Yorum yaz kazan

Filmlere yorum yaz süprizleri yakala!

Vizyondaki filmler'e yorum yazan kullanıcılarımızı yakın bir zaman sonra çok büyük süprizler bekliyor.

Nelermi? sinema biletleri, film tişörtleri ve daha neler neler sende şimdi üye ol ve bu fırsatları yakalama şansı için sevdiğin filmlere yorum yazmaya başla.


Şimdi üye ol