Bir Kadının Seks Günlüğü Fragmanı
Diary Of A Sex Addict / Diario De Una Ninfómana Fragmanı
  • Currently 4.49/10

4.5/10
407 oy

Filmin Özeti

Valérie Tasso?nun kendi hayatından esinlenerek yazdığı çok ses getiren romanından sinemaya uyarlanan filmde, Val adında iyi eğitimli, kariyer sahibi, çekici, duygusal ve genç bir kadının hayatını oldukça zorlaştıran bir bağımlılığı vardır. Bir nemfoman yani seks bağımlısı olan bu genç kadın doyumsuz cinsel açlığını gidermek için farklı insanlarla ilişki içine girer.


Val,yaşadığı sayısız seks deneyimleriyle ilgili duygularını ve samimi itiraflarını kişisel günlüğünde saklar. Kiminle ve ne zaman isterse birlikte olan bu genç kadın için seks bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Bir nemfoman oluşu  onu aşkın ve hayat kadınlığının en uç noktalarına götürür.

Yorumlar
ateşli ceylan
filim baştan sona kadar erotizim içeriyo ama konu itibariyle güzel bir filim özellikle sonunu çok iyi bağlamşlar izlediğiniz zaman emn olun sexe we hayata bakışınız değişecektir !
stern46
ya bu tür filmler çok tehlikeli vede aynı zamanda insanların yaşam tarzı tabikine,onun için her yetişkin insanın izlemesi gerekir...önemli olan burdaki sapıklıkları izlemek değil ordan çıkartılacak olan mesajlar...
1